Skip to content

Prezentacja produktu- fotele obrotowe Taxis

Taxis to przykład ergonomicznego i uniwersalnego fotela dla prawie każdego użytkownika. Prawie każdego, o ile sylwetka i waga tego użytkownika, zbliżona jest do powszechnie uważanej za średnią. Osoby o bardzo niskim wzroście, na przykład dzieci, albo osoby ponadprzeciętnie wysokie, czy ważące ponad sto dwadzieścia kilogramów, powinny poszukać innego fotela.

Przeczytaj więcej »

Prezentacja produktów- tanie stoły konferencyjne

Rozwiązaniem przeznaczonym do dużych sal konferencyjnych będzie rozwinięcie prostego i atrakcyjnego wzorniczo systemu mebli biurowych ART o stoły BSA 123 i 124, o szerokości 1400 i długości 1370 oraz 1600. Stoły konferencyjne ART, można rozbudowywać w nieskończoność, wstawiając w środek elementy do tworzenia układów o tej samej długości, ale nieco zmienionym podparciu.

Przeczytaj więcej »

Prezentacja produktu- Lada Sven

Nie znajdziesz tu szklanych detali, zdobień ze stali szlachetnej, wyszukanych form.  Ta recepcja jest do tego, żeby zabezpieczyć głównie funkcję lady w recepcji. Będzie bardzo dobra na starcie biznesu, kiedy nie ma jeszcze pewności co do tego, jak się biznes rozwinie. Lada będzie dobra do back office, nawet w biurach gdzie część reprezentacyjna wyposażona jest designersko i bogato. 

Przeczytaj więcej »

Prezentacja produktu- biurka pracownicze

We wszystkich trzech rodzajach stelaży, do dyspozycji mamy trzy rozmiary blatów prostokątnych. Długości 1160, 1370 oraz 1600 mm, szerokość to zawsze 700 mm.
Proste stanowiska można oprzeć na biurkach o długości 1160 mm, ale przy tak niewielkim biurku, pod blatem zmieści się jedynie krzesło pracownika.

Przeczytaj więcej »

Realizacja- Szkoła informatyczna

Realizacja szkoła informatyczna. Zaproponowaliśmy biurka VIK jako stoliki uczniowskie. Kompaktowe rozmiary biurek, stelaż z nogą w kształcie litery C, gwarantują wygodę podczas codziennego użytkowania. Łączyna pod blatem biurka VIK zawsze jest w kolorze aluminium czyli w kolorze stelaża.

Przeczytaj więcej »

Prezentacja produktu – Gabinet ECHO

Gabinet ECHO. Klasyczna już forma biurka płytowego raczej nie zaskakuje, ale za to podoba się prawie każdemu. Tu nie ma rozwiązań, które mogą się nie podobać. Prosta, uniwersalna i solidna konstrukcja. W skład systemu wchodzą najpopularniejsze elementy typowego gabinetu.

Przeczytaj więcej »

Prezentacja produktu – Krzesło Quatro

Proste, mocne krzesło dla każdego, do długotrwałej pracy w pozycji siedzącej. Bardzo uniwersalne. Bardzo dobry stosunek oferowanych funkcji do ceny sprawia, że QUATRO jest atrakcyjnym wyborem tak do dla dużych, wielostanowiskowych inwestycji, jak i do wyposażania pojedynczych stanowisk w obrotowe krzesła biurowe.

Przeczytaj więcej »

Realizacja – Start nowego biznesu

Oto przykładowa realizacja. Klient startuje z nowym biznesem. Szuka mebli prostych, nowoczesnych i trwałych. Na początek trzy stanowiska pracy zestawione z gniazdo, z możliwością swobodnego przearanżowania i dokładania kolejnych biurek. Dodatkowo meble miękkie do przyjmowania gości i relaksu. Termin realizacji dwa, maksymalnie trzy tygodnie. Budżet- możliwie niedrogo.

Przeczytaj więcej »