Skip to content

Prezentacja produktu – Krzesło Quatro

Proste, mocne krzesło dla każdego, do długotrwałej pracy w pozycji siedzącej. Bardzo uniwersalne. Bardzo dobry stosunek oferowanych funkcji do ceny sprawia, że QUATRO jest atrakcyjnym wyborem tak do dla dużych, wielostanowiskowych inwestycji, jak i do wyposażania pojedynczych stanowisk w obrotowe krzesła biurowe.
Wysokie oparcie i komfortowa, gruba pianka siedziska oraz możliwość wyposażenia krzesła w regulowany zagłówek uprawnia nawet do użycia nazwy- fotel obrotowy.
Tak więc na czym polega uniwersalność fotela QUATRO? Polega ona na tym, że w wersji z mechanizmem pozwalającym regulować głębokość siedziska, na fotelu wygodnie usiądzie osoba wysoka oraz niska. Oczywiście trzeba będzie odpowiednio ustawić również wysokość siedziska, wysokość oparcia i wysokość podparcia podłokietników.

Krzesło biurowe QUATRO dostępne jest wyłącznie z mechanizmem synchro z manualną regulacją siły odchylania i blokadą w pięciu pozycjach. Wysokość oparcia regulowana jest w pętli, a regulacja podparcia lędźwiowego jest w standardzie.

Quatro, jak na krzesło budżetowe przystało, oferowane jest na podstawie wykonanej z wysokowytrzymałego czarnego nylonu. Można jednak opcjonalnie zamówić krzesło na podstawie chromowanej, a za dopłatą, na podstawie z polerowanego aluminium.

Mocnym atutem krzesła obrotowego są duże (fi 16 mm), uniwersalne kółka. Znamy z przeszłości widok taniego krzesła obrotowego z połamanymi kółkami. Cienki trzpień, na jakim montowano kółka oraz ich budowa, nie wróżyły długiej i bezawaryjnej pracy. Na szczęście, te czasy mamy już za sobą. Krajowi producenci, w trosce o opinię o swoich produktach, stosują trwałe rozwiązania. Tak samo jest w przypadku krzesła biurowego QUATRO.

Zatem, jeśli tylko parametry i wygląd krzesła QUATRO wydały się interesujące, to wybierz tapicerkę i wyślij zapytanie ( link do pozycji asortymentowej).
Wzornik tapicerek znajdziesz tu ( link – do pobrania lub otworzenia w nowym oknie)
Krzesło Quatro posiada atesty zgodności z następującymi normami:

PN-EN 1335-1:2004
PN-EN 1335-2:2019
PN-EN 1335-3:2019
PN-EN 1022:2007

Inne artykuły

Prezentacja produktu- fotele obrotowe Taxis

Taxis to przykład ergonomicznego i uniwersalnego fotela dla prawie każdego użytkownika. Prawie każdego, o ile sylwetka i waga tego użytkownika, zbliżona jest do powszechnie uważanej za średnią. Osoby o bardzo niskim wzroście, na przykład dzieci, albo osoby ponadprzeciętnie wysokie, czy ważące ponad sto dwadzieścia kilogramów, powinny poszukać innego fotela.

Przeczytaj »

Prezentacja produktów- tanie stoły konferencyjne

Rozwiązaniem przeznaczonym do dużych sal konferencyjnych będzie rozwinięcie prostego i atrakcyjnego wzorniczo systemu mebli biurowych ART o stoły BSA 123 i 124, o szerokości 1400 i długości 1370 oraz 1600. Stoły konferencyjne ART, można rozbudowywać w nieskończoność, wstawiając w środek elementy do tworzenia układów o tej samej długości, ale nieco zmienionym podparciu.

Przeczytaj »

Prezentacja produktu- Lada Sven

Nie znajdziesz tu szklanych detali, zdobień ze stali szlachetnej, wyszukanych form.  Ta recepcja jest do tego, żeby zabezpieczyć głównie funkcję lady w recepcji. Będzie bardzo dobra na starcie biznesu, kiedy nie ma jeszcze pewności co do tego, jak się biznes rozwinie. Lada będzie dobra do back office, nawet w biurach gdzie część reprezentacyjna wyposażona jest designersko i bogato. 

Przeczytaj »

Prezentacja produktu- biurka pracownicze

We wszystkich trzech rodzajach stelaży, do dyspozycji mamy trzy rozmiary blatów prostokątnych. Długości 1160, 1370 oraz 1600 mm, szerokość to zawsze 700 mm.
Proste stanowiska można oprzeć na biurkach o długości 1160 mm, ale przy tak niewielkim biurku, pod blatem zmieści się jedynie krzesło pracownika.

Przeczytaj »