Skip to content

Realizacja – Start nowego biznesu

Oto przykładowa realizacja. Klient startuje z nowym biznesem. Szuka mebli prostych, nowoczesnych i trwałych. Na początek trzy stanowiska pracy zestawione z gniazdo, z możliwością swobodnego przearanżowania i dokładania kolejnych biurek. Dodatkowo meble miękkie do przyjmowania gości i relaksu. Termin realizacji dwa, maksymalnie trzy tygodnie. Budżet- możliwie niedrogo.

Wybór padł na biurka ART na prostym i wytrzymałym stelażu metalowym.

Stelaż to dwie ramki z czterema nogami z profili 30×60 mm, połączonych pod blatem stalową podłużnicą. Stelaż malowany jest proszkowo na aluminium półmat RAL 9006, czyli bardzo praktyczny i popularny kolor, który dobrze łączy się z praktycznie każdym kolorem płyty czy tapicerki.

Blat biurka o wymiarach 1370 mm x700 mm, wykonany z płyty wiórowej pokrytej warstwą twardej, odpornej na ścieranie, światło i wodę melaminy. Blat w praktycznym, jasnym kolorze Klon Jersey z dwoma przepustami w kolorze aluminium w standardzie. Grubość blatu 28 mm, obrzeże ABS 2 mm klejone poliuretanem, czyli najmocniejszym klejem pośród stosowanych do mocowania obrzeży.

Pod blatem kosz metalowy w kolorze aluminium pomaga opanować nadmiar kabli. Stanowiska oddziela panel tapicerowany tkaniną poliestrową w kolorze szarym, z mocowaniem dedykowanym do biurek pojedynczych.

Pod biurkiem kontener mobilny, korpus popielaty, front i wieniec górny Klon Jersey. W tym samym zestawieniu kolorystycznym szafy aktowe 3 OH. Bez szafy ubraniowej, ale za to z wieszakiem kolumnowym typu Kaktus.

Krzesło biurowe, obrotowe Start. Mechanizm synchro z blokadą w czterech pozycjach. Stelaż i podłokietniki czarne. Oparcie siatkowe, regulowane podparcie lędźwiowe. Siedzisko tapicerowane tkaniną bardzo zbliżoną do koloru ścianek. Krzesło bardzo kompaktowe, raczej przeznaczone osobom średniego i niższego wzrostu. Z regulacją umożliwiającą dopasowanie siedziska, oparcia i podłokietników do indywidualnych wymagań.

Całość uzupełnia zestaw wypoczynkowy Mesh z tapicerką w modnym kolorze musztardowym z osłoną w kolorze czarnym.
Jak myślicie, czy stworzyliśmy optymalne warunki do tego, aby zaczynać nowy biznes? Nasz klient twierdzi, że tak 🙂 Zapowiada przy tym, że jak tylko interes się rozkręci, to wróci po biurka z regulacją wysokości. Bo meble z ofis.pl to dobre meble na start nowego biznesu.

Inne artykuły

Prezentacja produktu- fotele obrotowe Taxis

Taxis to przykład ergonomicznego i uniwersalnego fotela dla prawie każdego użytkownika. Prawie każdego, o ile sylwetka i waga tego użytkownika, zbliżona jest do powszechnie uważanej za średnią. Osoby o bardzo niskim wzroście, na przykład dzieci, albo osoby ponadprzeciętnie wysokie, czy ważące ponad sto dwadzieścia kilogramów, powinny poszukać innego fotela.

Przeczytaj »

Prezentacja produktów- tanie stoły konferencyjne

Rozwiązaniem przeznaczonym do dużych sal konferencyjnych będzie rozwinięcie prostego i atrakcyjnego wzorniczo systemu mebli biurowych ART o stoły BSA 123 i 124, o szerokości 1400 i długości 1370 oraz 1600. Stoły konferencyjne ART, można rozbudowywać w nieskończoność, wstawiając w środek elementy do tworzenia układów o tej samej długości, ale nieco zmienionym podparciu.

Przeczytaj »

Prezentacja produktu- Lada Sven

Nie znajdziesz tu szklanych detali, zdobień ze stali szlachetnej, wyszukanych form.  Ta recepcja jest do tego, żeby zabezpieczyć głównie funkcję lady w recepcji. Będzie bardzo dobra na starcie biznesu, kiedy nie ma jeszcze pewności co do tego, jak się biznes rozwinie. Lada będzie dobra do back office, nawet w biurach gdzie część reprezentacyjna wyposażona jest designersko i bogato. 

Przeczytaj »

Prezentacja produktu- biurka pracownicze

We wszystkich trzech rodzajach stelaży, do dyspozycji mamy trzy rozmiary blatów prostokątnych. Długości 1160, 1370 oraz 1600 mm, szerokość to zawsze 700 mm.
Proste stanowiska można oprzeć na biurkach o długości 1160 mm, ale przy tak niewielkim biurku, pod blatem zmieści się jedynie krzesło pracownika.

Przeczytaj »