Skip to content

Prezentacja produktów- tanie stoły konferencyjne

Rozwiązaniem przeznaczonym do dużych sal konferencyjnych będzie rozwinięcie prostego i atrakcyjnego wzorniczo systemu mebli biurowych ART o stoły BSA 123 i 124, o szerokości 1400 i długości 1370 oraz 1600. Stoły konferencyjne ART, można rozbudowywać w nieskończoność, wstawiając w środek elementy do tworzenia układów o tej samej długości, ale nieco zmienionym podparciu. Nogi w środkowej części tego układu są cofnięte do wewnątrz, więc ułatwiają zajmowanie miejsca po całej długości stołu, również na jego łączeniu.

Stół konferencyjny PH55 ma blat o wymiarach 1800 x 900 mm, będzie odpowiedni dla 8 osób. Stół na metalowym stelażu, czterech prostych nogach o przekroju 30×60. Dwie pary nóg spaja centralnie umieszczona podłużnica, a pełną sztywność zapewnia solidny blat, ustalający właściwe ułożenie nóg. Stelaż zawsze w kolorze alu. Stół bliźniaczy w stosunku do dużych stołów ART.

Składane stoły konferencyjne PSC07 , blat 1390 x 695 mm. Pojedynczy stół, nadaje się dla 6 osób po dostawieniu  kolejnych elementów, można zwiększać długość stołu do pożądanych rozmiarów pamiętając, że na długości jednego blatu, wygodnie zajmą miejsce dwie osoby. Stół z nogami składanymi, nadaje się do transportu i łatwego magazynowania..

W biurach, gdzie mamy płytowe biurka. Zastosować można prosty stół na nogach płytowych, cofniętych nieco do wewnątrz, aby uzyskać nawisy blatu. Nawisy blatu umożliwiają zajęcie miejsca na całym obwodzie stołu konferencyjnego. Blat o kompaktowych rozmiarach 1370 x 700 mm, pośrodku płytowa łączyna do stężenia nóg.

W pokojach, gdzie przyjmuje się gości, ale nie ma miejsca na stół prostokątny dla sześciu osób, dobrym rozwiązaniem będzie stół CST08 z blatem okrągłym o średnicy 800 mm. Taki okrągły stół do spotkań, zajmuje mniej miejsca, a wygodnie pomieści cztery, a nawet 5 osób rozmieszczonych na jego obwodzie. Podstawa stołu jest metalowa i stanowią ją pojedyncza kolumna malowania proszkowo na kolor aluminium z podstawą talerzową o średnicy 500 mm ze stali nierdzewnej. Konstrukcja taka zapewnia odpowiednią ilość miejsca na kolana osób korzystających ze stołu, a podstawa ze stali nierdzewnej będzie łatwa do utrzymania w czystości, nie będzie korodowała w przypadku kontaktu z mokrą podeszwą buta lub mopem po sprzątaniu. Dodatkowo ewentualne zarysowania, można w przyszłości usunąć w procesie polerowania.

Jeśli mamy naprawdę mało miejsca w biurze na stolik dla gościa, a chcemy uniknąć przyjmowania gości przy biurku, gdzie przestrzeń na blacie roboczym traktujemy wyłącznie jako miejsce do pracy z dokumentami i komputerem, można wybrać mały stolik PH62 lub PH64. Oba mają wysokość 650 mm. Pierwszy z nich ma blat okrągły 630 mm,  a drugi kwadratowy 630×630 mm. Małe wymiary blatu i nieco mniejsza wysokość niż wysokość biurka powodują, że stoliki te należy traktować jako okolicznościowe, czyli na kawę i ciastka. Jakiekolwiek mini konferencje z dokumentami i laptopami, wymagają jednak nieco więcej miejsca.

Wszystkie stoły konferencyjne i stoliki do spotkań z blatem grubości 28 mm, wykonanym z płyty melaminowej w kolorze białym, akacja, buk, olcha i orzech nizinny. Obrobione krawędzie wykończono obrzeżem ABS gr. 2 mm w kolorze płyty. Obrzeże mocowane jest do płyty klejem poliuretanowym, a więc gwarantującym największą odporność na odrywanie.

Inne artykuły

Prezentacja produktu- fotele obrotowe Taxis

Taxis to przykład ergonomicznego i uniwersalnego fotela dla prawie każdego użytkownika. Prawie każdego, o ile sylwetka i waga tego użytkownika, zbliżona jest do powszechnie uważanej za średnią. Osoby o bardzo niskim wzroście, na przykład dzieci, albo osoby ponadprzeciętnie wysokie, czy ważące ponad sto dwadzieścia kilogramów, powinny poszukać innego fotela.

Przeczytaj »

Prezentacja produktów- tanie stoły konferencyjne

Rozwiązaniem przeznaczonym do dużych sal konferencyjnych będzie rozwinięcie prostego i atrakcyjnego wzorniczo systemu mebli biurowych ART o stoły BSA 123 i 124, o szerokości 1400 i długości 1370 oraz 1600. Stoły konferencyjne ART, można rozbudowywać w nieskończoność, wstawiając w środek elementy do tworzenia układów o tej samej długości, ale nieco zmienionym podparciu.

Przeczytaj »

Prezentacja produktu- Lada Sven

Nie znajdziesz tu szklanych detali, zdobień ze stali szlachetnej, wyszukanych form.  Ta recepcja jest do tego, żeby zabezpieczyć głównie funkcję lady w recepcji. Będzie bardzo dobra na starcie biznesu, kiedy nie ma jeszcze pewności co do tego, jak się biznes rozwinie. Lada będzie dobra do back office, nawet w biurach gdzie część reprezentacyjna wyposażona jest designersko i bogato. 

Przeczytaj »

Prezentacja produktu- biurka pracownicze

We wszystkich trzech rodzajach stelaży, do dyspozycji mamy trzy rozmiary blatów prostokątnych. Długości 1160, 1370 oraz 1600 mm, szerokość to zawsze 700 mm.
Proste stanowiska można oprzeć na biurkach o długości 1160 mm, ale przy tak niewielkim biurku, pod blatem zmieści się jedynie krzesło pracownika.

Przeczytaj »