Skip to content

Prezentacja produktu – Gabinet ECHO

Gabinet ECHO. Klasyczna już forma biurka płytowego raczej nie zaskakuje, ale za to podoba się prawie każdemu. Tu nie ma rozwiązań, które mogą się nie podobać. Prosta, uniwersalna i solidna konstrukcja. W skład systemu wchodzą najpopularniejsze elementy typowego gabinetu. Mamy tu do dyspozycji dwa wymiary biurek o długości 1800 oraz 1600 mm, a do biurka uniwersalną dostawkę (prawa/lewa). Mocowana do boku biurka, stanowi blat pomocniczy. Nowoczesny akcent w postaci metalowych elementów dekoracyjnych, tworzących dystans między nogami biurka a blatem, co nadaje całości lekkości.

Dla gości mamy niski stolik płytowy, okrągły stół na podstawie talerzowej oraz duży tradycyjny stół konferencyjny z blatem 2000×1000 mm i możliwością zajęcia miejsca na całym obwodzie stołu.

Do przechowywania podręcznych materiałów mamy kontener na kółkach. Na dokumenty mamy szafy aktowe i ubraniowo- aktowe wysokie, mieszczące pięć rzędów segregatorów, oraz niższe szafy aktowe, mieszczące trzy rzędy segregatorów. O tej samej wysokości, dostępne są również regały aktowe, oraz wysoki półregał, gdzie dwie dolne przestrzenie zamknięte są drzwiami, a trzy górne odkryte.

Uniwersalnym, sprytnym rozwiązaniem jest niska szafka mieszcząca dwa rzędy segregatorów, która -wyposażona standardowo w stopki- pełni rolę szafki wolnostojącej, a odwrócona- bez zamontowanych stopek- pełni rolę nadstawki do szaf wysokich.

Opcjonalnie do szaf można dokupić top, to jest wieniec przykrywający od góry zestawione obok siebie dwie lub trzy szafy. Do regału niskiego albo półregału warto dokupić drzwi szklane w ramce aluminiowej. Szkło jest hartowane i mleczne, a ramka ładnie współgra z aluminiowymi uchwytami szaf i kontenera oraz dystansami blatów biurek i stolika niskiego.

Jak kiedyś w fabryce Forda, popularny model gabinetu można u nas dostać w każdym kolorze, pod warunkiem, że będzie to dekor orzech nizinny. Na szczęście jest to bardzo atrakcyjny kolor, bardzo gustowny i ładnie podkreślający wysoką jakość wykończenia. Gabinet ECHO produkowany jest z wysokiej jakości płyty melaminowej. Blaty i nogi płytowe biurek i stołów z płyty grubości 28 mm, a korpusy z płyty gr 18 mm. Obrabiane krawędzie zabezpieczone są obrzeżem ABS w kolorze płyty.
Meble gabinetowe ECHO popularne są w małych i średnich firmach oraz z urzędach i obiektach administracji publicznej, gdzie stosunek jakości do ceny oraz uniwersalny charakter ma kolosalne znaczenie. Nie budzi skrajnych emocji, więc podoba się praktycznie każdemu. Produkowany jest przez jedną z największych fabryk mebli biurowych w Polsce, co gwarantuje fabryczną jakość. Trudno znaleźć na rynku coś równie dobrego w tak atrakcyjnej cenie.

Wybierz i wyślij zapytanie: Przejdź do podstrony produktów

Inne artykuły

Prezentacja produktu- fotele obrotowe Taxis

Taxis to przykład ergonomicznego i uniwersalnego fotela dla prawie każdego użytkownika. Prawie każdego, o ile sylwetka i waga tego użytkownika, zbliżona jest do powszechnie uważanej za średnią. Osoby o bardzo niskim wzroście, na przykład dzieci, albo osoby ponadprzeciętnie wysokie, czy ważące ponad sto dwadzieścia kilogramów, powinny poszukać innego fotela.

Przeczytaj »

Prezentacja produktów- tanie stoły konferencyjne

Rozwiązaniem przeznaczonym do dużych sal konferencyjnych będzie rozwinięcie prostego i atrakcyjnego wzorniczo systemu mebli biurowych ART o stoły BSA 123 i 124, o szerokości 1400 i długości 1370 oraz 1600. Stoły konferencyjne ART, można rozbudowywać w nieskończoność, wstawiając w środek elementy do tworzenia układów o tej samej długości, ale nieco zmienionym podparciu.

Przeczytaj »

Prezentacja produktu- Lada Sven

Nie znajdziesz tu szklanych detali, zdobień ze stali szlachetnej, wyszukanych form.  Ta recepcja jest do tego, żeby zabezpieczyć głównie funkcję lady w recepcji. Będzie bardzo dobra na starcie biznesu, kiedy nie ma jeszcze pewności co do tego, jak się biznes rozwinie. Lada będzie dobra do back office, nawet w biurach gdzie część reprezentacyjna wyposażona jest designersko i bogato. 

Przeczytaj »

Prezentacja produktu- biurka pracownicze

We wszystkich trzech rodzajach stelaży, do dyspozycji mamy trzy rozmiary blatów prostokątnych. Długości 1160, 1370 oraz 1600 mm, szerokość to zawsze 700 mm.
Proste stanowiska można oprzeć na biurkach o długości 1160 mm, ale przy tak niewielkim biurku, pod blatem zmieści się jedynie krzesło pracownika.

Przeczytaj »