Skip to content

Prezentacja produktu- biurka pracownicze

We wszystkich trzech rodzajach stelaży, do dyspozycji mamy trzy rozmiary blatów prostokątnych. Długości 1160, 1370 oraz 1600 mm, szerokość to zawsze 700 mm.
Proste stanowiska można oprzeć na biurkach o długości 1160 mm, ale przy tak niewielkim biurku, pod blatem zmieści się jedynie krzesło pracownika. Jeśli chcemy mieć stanowisko pracy biurowej wyposażone dodatkowo w kontener podbiurkowy, warto wybrać nieco dłuższe biurko. Kontener o szerokości 435 mm nie będzie krępował ruchów, jeśli blat będzie miał długość 1370 mm. Pełną swobodę będą miały osoby, które zdecydują się na biurko z blatem długości 1600 mm. Głębokość blatu 700 mm należy uznać za odpowiednią do pracy na komputerze stacjonarnym oraz laptopie. Pozostanie jeszcze trochę miejsca na biurku na papiery.

Jeśli pracując z komputerem mamy do czynienia z dużą ilością dokumentacji papierowej, docenimy na pewno możliwości biurek z blatem kształtowym. Blatem w kształcie litery L. Takie biurka są duże, bo przy długości 1370 lub 1600, ich głębokość to 1000 mm. Głębokość biurka kształtowego możemy zwiększyć dostawiając kontener wysoki i przykrywając go jednym z trzech dostępnych blatów. W ten sposób, głębokość całego stanowiska do pracy biurowej wyniesie odpowiednio 1500, 1700 lub 1900 mm.
To są tanie meble biurowe, ale to nie znaczy, że wykonane są z gorszych jakościowo materiałów. Tak więc płyta wiórowa pokryta jest wysoce odporną na uszkodzenia, wytarcia, zarysowania, temperaturę czy wilgoć melaminą. Obrabiane krawędzie płyty oklejone są obrzeżem ABS za pomocą najmocniejszego na rynku kleju poliuretanowego. Pod względem odporności na zużycie, te tanie meble nie ustępują droższym. Niską cenę uzyskano przez uproszczenie konstrukcji i wysoką powtarzalność wynikającą z uniwersalności systemu.
Wśród tanich biurek z naszej oferty, zdecydowanie najtańsze są biurka na nogach płytowych EKO. Mamy tam taki jak w pozostałych biurkach, gruby na 28 mm blat z dwoma przepustami na kable w standardzie. Nogi płytowe biurka i łączyna, wykonane są z płyty grubości 18 mm. Biurka ECO znajdą zastosowanie w mniej eksponowanych miejscach w biurze, bo nie wyróżniają się specjalnie designem.
Biurka VIK na metalowcy nogach w kształcie litery C, to proste rozwiązania z blendą z płyty wiórowej, która nie tylko stanowi przesłonę pod blatem, ale gównie ma za zadanie usztywnić nogi biurka. Specyficzny kształt nogi biurka VIK daje pewnie możliwości w przypadku, kiedy mamy w biurze mało miejsca i zmuszeni jesteśmy ustawiać biurka blisko siebie. Brak przeszkody w postaci nogi na rogu biurka, znacząco ułatwia zajmowanie miejsca za biurkiem w ciasnej przestrzeni. Po prostu nie ma konfliktu kolan pracownika ze stelażem biurka.
Biurka na prostych stalowych nogach ART, to propozycja dla inwestora, który poszukuje dobrej ceny, ale jednocześnie nowoczesnego wzornictwa. Biurka na stalowych nogach o przekroju 30×60 mm, malowane na ładny i praktyczny kolor aluminium półmat, wyglądają zawsze elegancko i minimalistycznie. W biurkach ART, ramki stanowiące nogi, łączy stalowa podłużnica pod blatem. Nie ma tu blendy konstrukcyjnej. Jeśli chcemy osłonić nieco dół biurka ART, możemy to zrobić za pomocą elementu uzupełniającego jakim jest osłona płytowa biurka.
Specyfikacja techniczna biurek do pobrania na stronie produktu.

Inne artykuły

Prezentacja produktu- fotele obrotowe Taxis

Taxis to przykład ergonomicznego i uniwersalnego fotela dla prawie każdego użytkownika. Prawie każdego, o ile sylwetka i waga tego użytkownika, zbliżona jest do powszechnie uważanej za średnią. Osoby o bardzo niskim wzroście, na przykład dzieci, albo osoby ponadprzeciętnie wysokie, czy ważące ponad sto dwadzieścia kilogramów, powinny poszukać innego fotela.

Przeczytaj »

Prezentacja produktów- tanie stoły konferencyjne

Rozwiązaniem przeznaczonym do dużych sal konferencyjnych będzie rozwinięcie prostego i atrakcyjnego wzorniczo systemu mebli biurowych ART o stoły BSA 123 i 124, o szerokości 1400 i długości 1370 oraz 1600. Stoły konferencyjne ART, można rozbudowywać w nieskończoność, wstawiając w środek elementy do tworzenia układów o tej samej długości, ale nieco zmienionym podparciu.

Przeczytaj »

Prezentacja produktu- Lada Sven

Nie znajdziesz tu szklanych detali, zdobień ze stali szlachetnej, wyszukanych form.  Ta recepcja jest do tego, żeby zabezpieczyć głównie funkcję lady w recepcji. Będzie bardzo dobra na starcie biznesu, kiedy nie ma jeszcze pewności co do tego, jak się biznes rozwinie. Lada będzie dobra do back office, nawet w biurach gdzie część reprezentacyjna wyposażona jest designersko i bogato. 

Przeczytaj »

Prezentacja produktu- biurka pracownicze

We wszystkich trzech rodzajach stelaży, do dyspozycji mamy trzy rozmiary blatów prostokątnych. Długości 1160, 1370 oraz 1600 mm, szerokość to zawsze 700 mm.
Proste stanowiska można oprzeć na biurkach o długości 1160 mm, ale przy tak niewielkim biurku, pod blatem zmieści się jedynie krzesło pracownika.

Przeczytaj »