Skip to content

Prezentacja produktu- fotele obrotowe Taxis

Taxis to przykład ergonomicznego i uniwersalnego fotela dla prawie każdego użytkownika. Prawie każdego, o ile sylwetka i waga tego użytkownika, zbliżona jest do powszechnie uważanej za średnią. Osoby o bardzo niskim wzroście, na przykład dzieci, albo osoby ponadprzeciętnie wysokie, czy ważące ponad sto dwadzieścia kilogramów, powinny poszukać innego fotela. Osoba niska nie wykorzysta w pełni możliwości tego fotela, choć fotel odbierany jest raczej jako bardzo kompaktowy. Skoro fotel ma niewielkie rozmiary, to przez duże osoby, odbierany będzie jako mało komfortowy. Dla większych osób, mamy większe fotele biurowe. Praca na takim fotelu będzie bardziej ergonomiczna i komfortowa, a przy tym sam fotel, posłuży dłużej. 

Fotel obrotowy Taxis występuje zawsze z oparciem siatkowym. Jako jednej z nielicznych foteli biurowych na rynku, posiada jednocześnie regulację wysokości oparcia i regulację podparcia odcinka lędźwiowego. Większość konkurencyjnych rozwiązań, oferuje jedną lub drugą funkcję, a nie obie jednocześnie.

Oparcie siatkowe fotela może być wyposażone w regulowany zagłówek. W wersji wysokiej fotela, a więc tej z zagłówkiem, dodać można również funkcjonalny wieszak na marynarkę lub żakiet. To bardzo przydatna opcja szczególnie tam, gdzie nie ma w pomieszczeniu biurowym miejsca na łatwo dostępny wieszak czy szafę ubraniową. Fotel bez zagłówka nie może być wyposażony w wieszak.

Mechanizm synchroniczny wyposażony jest w funkcję wysuwu siedziska, co w głównej mierze decyduje właśnie o uniwersalności tego fotela w biurze. Mechanizm można blokować w trzech wybranych położeniach, a więc i w położeniu do relaksu. Regulacja wysokości, tak jak w innych fotelach czy krzesłach biurowych, odbywa się za pomocą kolumny gazowej. 

Podłokietniki regulowane są na wysokość oraz na szerokość. Miękka nakładka podłokietnika pozwala się przesuwać do przodu i do tyłu, oferuje maksymalne dopasowanie podparcia przedramion do indywidualnych potrzeb użytkownika. 

Pięcioramienna podstawa fotela obrotowego Taxis może być wykonana z wysokowytrzymałego czarnego nylonu, może być też wykonana z aluminium polerowanego do efektu chrom. Do podstawy zamówić można kółka miękkie do powierzchni twardych, jak terakota czy parkiet, albo kółka twarde do powierzchni miękkich, jak wykładzina czy dywan.

Nie jest to najtańszy fotel biurowy w ofercie ofis.pl. Taxis to fotel, którego stosunek ceny do możliwości jest niezwykle korzystny. Z całą pewnością jest to bardzo ergonomiczny fotel, z zastrzeżeniem jak na początku tego artykułu. Fotel z zagłówkiem, na podstawie polerowanej, ze wstawkami chromowanymi na ramieniu oparcia i na podłokietnikach, wygląda jak rasowy i elegancki fotel gabinetowy. Bardzo korzystnie prezentuje się nawet z podstawowymi krzesłami konferencyjnymi na stelażu chromowanym.

Inne artykuły

Prezentacja produktu- fotele obrotowe Taxis

Taxis to przykład ergonomicznego i uniwersalnego fotela dla prawie każdego użytkownika. Prawie każdego, o ile sylwetka i waga tego użytkownika, zbliżona jest do powszechnie uważanej za średnią. Osoby o bardzo niskim wzroście, na przykład dzieci, albo osoby ponadprzeciętnie wysokie, czy ważące ponad sto dwadzieścia kilogramów, powinny poszukać innego fotela.

Przeczytaj »

Prezentacja produktów- tanie stoły konferencyjne

Rozwiązaniem przeznaczonym do dużych sal konferencyjnych będzie rozwinięcie prostego i atrakcyjnego wzorniczo systemu mebli biurowych ART o stoły BSA 123 i 124, o szerokości 1400 i długości 1370 oraz 1600. Stoły konferencyjne ART, można rozbudowywać w nieskończoność, wstawiając w środek elementy do tworzenia układów o tej samej długości, ale nieco zmienionym podparciu.

Przeczytaj »

Prezentacja produktu- Lada Sven

Nie znajdziesz tu szklanych detali, zdobień ze stali szlachetnej, wyszukanych form.  Ta recepcja jest do tego, żeby zabezpieczyć głównie funkcję lady w recepcji. Będzie bardzo dobra na starcie biznesu, kiedy nie ma jeszcze pewności co do tego, jak się biznes rozwinie. Lada będzie dobra do back office, nawet w biurach gdzie część reprezentacyjna wyposażona jest designersko i bogato. 

Przeczytaj »

Prezentacja produktu- biurka pracownicze

We wszystkich trzech rodzajach stelaży, do dyspozycji mamy trzy rozmiary blatów prostokątnych. Długości 1160, 1370 oraz 1600 mm, szerokość to zawsze 700 mm.
Proste stanowiska można oprzeć na biurkach o długości 1160 mm, ale przy tak niewielkim biurku, pod blatem zmieści się jedynie krzesło pracownika.

Przeczytaj »